istanbul escort

Çanakkale-Ankara uçak seferleri başlıyor (02.06.2020)

02 Haziran 2020 14:26
Çanakkale-Ankara uçak seferleri başlıyor (02.06.2020)

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale-Ankara uçak seferlerinin 4 Haziran itibariyle haftanın 7 günü hizmet vermeye başlayacağını ve aynı zamanda İstanbul'a da haftanın 3 günü seferler düzenleneceğini söyledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan; “Çanakkale'miz her mevsim ziyaret edilebilen eşsiz tarihe, turizme ve doğaya sahip bir şehir. Tarımın ön planda olduğu özel bir kent. Her yıl önemli sayıda ziyaretçilerini ağırlayan Çanakkale'miz ümit ediyoruz yine yazın misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Küresel salgının ilerleyişine, alınan önlemlerin durumuna göre Çanakkale-Ankara uçak seferlerimiz 4 Haziran itibariyle haftanın 7 günü hizmet vermeye başlayacak. Aynı zamanda İstanbul'a da haftanın 3 günü seferler düzenlenecek” dedi.

“Artık kontrollü normalleşme sürecine geçtik” diyen Turan; “Salgınla mücadele kuralları çerçevesinde gerçekleşecek olan seferlerle izolasyondan taviz verilmeyecek. Uçak seferlerinin artmasıyla beraber Çanakkale'mize gelmek isteyenlerin sayısının artacağından şüphemiz yok. Covid-19 sonrası ekonomik olarak bir nebzede olsa daralan esnafımıza, iş adamlarımıza can suyu olacak. Kısa zamanda ekonomik verileri toparlamak istiyoruz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile beraber Çanakkale'mizin ekonomisine destek sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Gürhan Kökçak

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler