istanbul escort

Can “Rakibimizi Tebrik Ediyoruz” 22.4.2019

Son Güncelleme : 22 Nisan 2019 11:04
Can “Rakibimizi Tebrik Ediyoruz” 22.4.2019

Geliboluspor kulüp başkanı Mevlüt Can şampiyonluğu kaptırdıkları rakibi Bozcaadaspor’u tebrik ederken, herkese teşekkür etti.

Süper Amatör ligte şampiyonluğu Çanakkale 18 Mart stadında oynanan tarihi karşılaşmada penaltı atışları sonunda Bozcaadaspor’a kaptıran Geliboluspor’da kulüp başkanı Mevlüt Can iyi bir spor adamı olduğunu bir kez daha ortaya koyarak rakibini tebrik etti. Can açıklamalarında rüya gibi bir sezon geçirdiklerini şampiyonluğu penaltı atışları sonunda kaybettiklerini ifade ederken açıklamalarının devamında ise şunları söyledi. “ Çanakkale Süper Amatör Ligi 2018/2019 sezonunu Çanakkale'de oynadığımız Bozcaadasporplayoff karşılaşması ile tamamladık. Normal süresi 2-2,uzatmaları 3-3 biten bu maçı penaltılarla 9-8 kaybettik. Rakibimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum.

Bu maçta bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın M.MustafaÖZACAR'a, Ulaştırma IV.Bölge Müdürü Sayın Yusuf TAŞKAN'a , Cumhuriyet Başsavcımız Sayın SERKAN SAĞLAM'a, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Şafak ÖZKAN'a, Hastane Başhekimimiz Sayın Burak DEMİRCA'ya, Belediye Meclisimizin Değerli Üyeleri Mustafa ÇOBAN, Kemal TARIM, Koray AKKUŞ, Deniz CANKARA, Arif ÇAN ve Arif TAŞ'a, Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk BARTAN'a, Mali Hizmetler Müdür V. Mehmet NUR'a, Geliboluspor Kulübü eski başkanlarından Sayın İsmail ÖZTÜRK'eGelibolusporun eski ve yeni tüm yönetim kurulu üyelerine,Gelibolu Belediyesi mesai arkadaşlarıma,sezon başından beri günden güne sayısı artarak büyüyerek desteğini esirgemeyen tüm taraftarlarımıza, telefon elinde bilgisayar önünde maçı an ve an takip eden izleyen arayan 7 den 77ye  tüm Gelibolulu sporseverlere şahsım,yönetim kurulum ve takımım adına teşekkür ediyorum.

Bu organizasyonu sağlayan Gençlik Spor Şube Müdürümüz Sayın Sedat Bektaş ASFK Başkanımız Sayın FiruzERDİL'e İl temsilcimiz Sayın Hayrettin ACAR'a ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Serkan YURDABAK'a ,İl Hakem Komitesine, Ömer Özturan abimize adını yazmayı unuttuğum tüm görevlilerle  en çok kahrımızı çeken  Gelibolu Emniyet Müdürlüğü ve Çanakkale Emniyet Müdürlüğünün değerli personeline Çanakkalede Amatör sporun sesi Dostum Bülent BÜBERCİ’ye Şahsım, Yönetim Kurulum ve Geliboluspor Kulübü adına teşekkür ederim.

Sezonu 16 galibiyet 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile 52 puanla tamamlayan,Heyecanımızı son maça son saniyeye son penaltıya kadar devam ettiren kendisiyle birlikte tüm ilçeyi peşinden sürükleyen takımımın tüm oyuncularına teknik heyetine malzemecimize yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.Takımımızla önümüzdeki hafta bir araya gelerek helalleşeceğiz ve sezonu kapatacağız.

Belkide son yıllardaki  en başarılı sezonu şampiyonluk kupası ile taçlandırmak isterdik ama olmadı.Bunu kelimeler ile anlatmak ifade etmek zor olsa da.Üzgünüz.

Kaçan Şampiyonluk içinse tüm sorumluluk en başta benim ardından bizimdir.Bunu da önümüzdeki günlerde yönetim kurulum ile yapacağım değerlendirme sonucunda tüm Gelibolu ve spor kamuoyu ile paylaşacağım..

Herkese TEŞEKKÜR ediyorum...

 

Etiketler: Geliboluspor, amatör lig, Bozcaadaspor, Mevlüt Can

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler