ÇAN BELEDİYESİ WHATSAPP HİZMET HATTI OLUŞTURDU

08 Ağustos 2018 17:24
ÇAN BELEDİYESİ WHATSAPP HİZMET HATTI OLUŞTURDU

Çan Belediyesi, hizmet kalitesini arttırmak, çağın gereklerine uygun olarak vatandaşların da belediyecilik hizmetlerine katkı sağlamaları amacıyla ve son yıllarda en aktif ve aracısız bir fenomen olan sosyal medya kullanımında özel olarak halkın belediyeye ulaşımında daha verimli olunması nedeniyle whatsapp hizmet hattı oluşturdu.

Bundan böyle, Çanlı vatandaşlar “530 917 17 00” numaralı whatsapp hattıyla, belediyeciliğe dair; istek, öneri veya hizmet istediği yerlerin fotoğraflarını çekip atarak konu hakkında bilgi edinebilecekler.

Çan Belediyesi whatsapp hattının 08.30-22.00 saatleri arasında hizmet vereceğini dile getiren Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu; “ Çan Belediyesi Hizmet Hattı sayesinde vatandaşın belediyeye ilettiği her mesaj titizlikle değerlendirilecek ve whatsapp hizmet hattı sayesinde ilgili birim aracılığıyla vatandaşlar bilgilendirilecek. Böylelikle vatandaşlarımızbelediyeye önerilerde bulunma, hizmetleri değerlendirme imkanına da sahip olacak. Halkımız ile iç içe olmaya onların sorunlarını ve bizden beklentilerini her zaman dinlemeye gayret ediyoruz. Ayrıca günümüz teknoloji devri. Vatandaşlarımızın birçoğunda cep telefonları var. Bu imkanları değerlendirerek, vatandaşlarımıza hizmetin daha çabuk ve daha doğru ulaştırılması adına bu hizmetimiz ile tüm Çanlılara daha da kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.” dedi.  NİHAL İLHAN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler