istanbul escort

Caddelerde İnci Şıklığı

09 Aralık 2017 15:00
Caddelerde İnci Şıklığı

Küpe, bileklik, kolye derken, bu kış bir farklılık gözümüze çarpmakta. İncinin değmediği tek bir parçanın bile olmadığı koleksiyonlar moda severlerin ilgisine sunulmaya hazır.

Gömlek Detayları

Gömleklerin genellikle yaka ve kollarında karşımıza çıkan inciler size büyük kolaylık sağlayacaktır. Sade bir gömlek üzerine olan işlemeler sayesinde sadelikten kurtulan gömleğinize uygun takı arayışlarınız son bulabilir.

Pantolon Şıklığı

Aynı şekilde pantolonlarda da dikkatleri üzerine çeken inci detayları bu sene çok konuşulacaklar arasında.

Ceketlerdeki Işıltı

Ceketleri de süslemeye başlayan inciler tasarımcılar tarafından çok tutuldu. Neredeyse her koleksiyonda görebileceğimiz inci detaylı ceketler moda severler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

İnci Aksesuarlar

Saç aksesuarlarında özellikle gelin adayları için inci neredeyse vazgeçilmez bir ayrıntıya dönüşebilir.

İnci Detaylı Yüzükler

Gelin adayları demişken yeni sezonun trendlerinden olan inci yüzükler, pırlanta yüzüklerin yerini almaya hazırlanıyor.

Kolyeler

Boyunlarınızı süsleyen kolyelere ek olarak farklı tarzlarla da kombinlenmesi mümkün olan inciyi de kullanabilirsiniz. Choker tarz bir kolyeniz varsa inci detayları eklendiğinde güzel bir uyum oluşturacağını sizde göreceksiniz.

Gelinliklerde

Bir çok kadının hayali olan düğün gününün en harika parçası şüphesiz ki giydiği gelinliktir. Bu senenin trendi olan inciler gelinlikleri de süslemeyi unutmadı.

Çantalardaki Parıltı

Çantalarda da görülen o ki inciler çantalara da çok yakışmakta. İnci detaylı çantalar kullandığınız mekanda tüm gözleri çantanıza kilitletebilecek türden ihtişamlı bir yapıya sahip.

Vücut Aksesuarları

Kadınların en büyük kurtarıcılarından biri olabilecek incili vücut takıları, düz elbiselerinizin üzerine gerekli şıklık ve ihtişamı sergilemenize yardımcı olacaktır.

Elbise Detaylarında

Elbiselerde de karşımıza çıkan inciler genellikle detaylar üzerinde kullanılsa da büyük bir ışıltı sergilemenize engel olmayacaktır. Bu senenin trendi incinin kuşkusuz en güzel parçalarından biri de detaylı elbiselerdir.

ESİN GEZER

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler