istanbul escort

Büyük Mutluluk Yaşıyoruz (20.05.2020)

Son Güncelleme : 20 Mayıs 2020 10:05
Büyük Mutluluk Yaşıyoruz (20.05.2020)

Kale Grubu Başkanı ve Ceo’su Zeynep Bodur Okyay Kale 1957 spor kulübünün başarıları ile gurur duyduklarını söyledi.

Sultanlar ligine yükselen Kale 1957 Spor Kulübü için kutlama mesajı yayınlayan Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay Kale 1957 Kadın Voleybol takımının 1.ligi şampiyon olarak tamamlayarak Sultanlar ligine çıkmasından mutluluk duyduklarını ifade etti.

Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın mesajını aynen yayınlıyoruz;

Kale Ailesi’nin değerli üyeleri,

Kale 1957 Kadın Voleybol takımımızın Voleybol Kadınlar 1.ligini şampiyon olarak tamamlayarak Sultanlar Ligi’ne çıkmasının büyük gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kale Grubu olarak doğduğumuz topraklar için 63 yıldır üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek üzere yerel kalkınmaya önem verdiğimiz gibi, sosyal projelerle de kentimize değer katmaya gayret ediyoruz. Bu minvalde hayata geçen Kale 1957 Spor Kulübü, 2017’de Çan bölgesinde genç kadınların sosyal ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Alt yapısının üçte birini Kale Grubu çalışanlarının çocuklarının oluşturduğu 102 kadın sporcumuz çok kıymetli işler yapıyorlar.

Kale 1957 Kulübü’nün oluşturduğu üst düzey Kadınlar Voleybol takımı, üç yılda üç şampiyonluk elde ederek ne mutlu ki çalışmaların sonucunu aldı ve Sultanlar ligi’ne yükseldi. Bu, hem Kale Grubu’nun doğduğu Çan hem de Çanakkale’nin geleceği açısından büyük bir şans.

Bize büyük heyecan yaşatan sporcularımızı ve kulübümüzü yürekten tebrik ediyor, hepimizin desteğini arkalarına alarak daha nice başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Zeynep Bodur Okyay

KALE Grubu Başkanı ve CEO

 

Etiketler: kale1957 voleybol çanakkale çan zeynep

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler