istanbul escort

BURANIN SAHİBİ 30 BİN ÇAN’LIDIR 08.11.2019

Son Güncelleme : 08 Kasım 2019 09:11
BURANIN SAHİBİ 30 BİN ÇAN’LIDIR 08.11.2019

Yeni Çanspor’un tecrübeli teknik adamı önemli açıklamalarda bulundu.

Çanakkale Süper Amatör ligte zirve mücadelesi veren Yeni Çanspor’un tecrübeli teknik adamı Ahmet Hacıhamzaoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Hacıhamzaoğlu kulübün sahiplerinin asıl sahibinin 30 bin Çan’lı olduğunu ifade ederken açıklamalarının devamında şunları söyledi. “Bu sezon geçen ezona göre daha zorlu ve çekişmeli bir sezon yaşayacağız gibi görünüyor. Böyle bir lig futbolseverlere büyük bir heyecan verecektir ve Çanakkale futboluna katkı sağlayacaktır. Bu durum bizimde konsantrasyonumuzun çok yükseklerde olmasını sağlıyor.  Geçen seneden ders alarak, analiz yaparak, takımdaşlık, birlik,beraberlik içerisinde, bu armayı gururla giyecek istekle ve aidiyet duygusunu yüksek tutacak oyunculara yola çıktık. Geçen yıldan takımda kalan 8 tane oyuncumuzun yanına alt yapıdan 5, dışarıdan da 6 tane daha genç oyuncu takviye ettik. Genç bir ekiple ve oldukça mütevazi bir bütçe ile ligde üst sıralar için mücadele ediyoruz. 500 bin ile 1 milyon transfer bütçelerinin havada uçuştuğu Çanakkale Süper Amatör kümede ilçemizi  gururla temsil etmeye çalışıyoruz. Şampiyon olurmuyuz? Neden olmasın! Olabilmek için puan ortalamanızın 2 olması yetebilir. Sahamızda geçen yıldan beri devam eden 13 maçlık bir galibiyet serimiz var. Bu bizim için oldukça büyük bir avantaj. Ligin ikinci yarısı için Fikstür avantajı bizim lehimize. Dolayısıyla bu doğruların üzerine gitmek gerekiyor. Bunları çalışarak futbolcu kardeşlerimizin yapacağına inanıyorum. Kendi hedeflerim de var. En büyüğü ise,5 yıl sonra yüzde 85 'i Çanlı oyunculardan kurulu şampiyonluğa oynayan ve hedefi profesyonel lig olan bir ÇANSPOR takımı. Ben bu şehri 22 yıl önce tanıdım ve sevdim. Bu armanın ne kadar değerli olduğunu kendi futbolcularıma anlatıyorum. Kendim yaşıyorum. Biz elimizden gelen her şeyi yapıp büyük resme bakarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Defalarca söyledim. Benim için Altyapı olmazsa olmaz. Bizim derdimiz çocuk yetiştirmek. Fırsat buldukça Alt yaş guruplarda yarışan takımlarımızın başında da sahaya çıkıyorum. "Altyapıdan Talha,Tugay ve Berke'yi A takıma aldım. Gençlere mesaj vermek istiyorum. ''Gözüm sizin üzerinizde, çalışın sizi mükafatlandıralım

Kim olduğu ve yaşı hiç önemli değil. Önemli olan buradaki değerleri yükseltmek. Onun için onlara bu fırsatı veriyoruz.''Bu takımın değerleri önemli''. Ben bunları futbolcularıma anlatmaya çalışıyorum. Bu arma kolay kolay taşınmaz. Hangi ligde olursa olsun, giydiğim armanın ağırlığını bilmem gerekiyor. Takım olmak için de uğraş veren futbolcularımız var. Bütün takımlara saygı duyarak mücadele ediyoruz. Zorlu olacağını da biliyorum. Önemli olan burada bizim ne yapabileceğimiz. Siz eylemin içerisinde ne yapabilirsiniz ona bakacaksınız. Biz şu anda müsabaka müsabaka gidiyoruz. Odaklanmak için her zaman önümüzdeki rakibe bakmamız gerekiyor. Şu anda bizim tek düşüncemiz hafta sonu oynayacağımız Kepezspor maçıdır. Oyuncularıma söylüyorum. "Herkes her şeyi bir tarafa bırakacak. Sadece Çanspor düşünülecek. En başta aileniz vardır ama her şeyi bırakacaksınız. Ne olursa olsun kendinizi biraz geriye atıp hedefinize Çanspor'u yazacaksınız. Bu bizim için çok önemli. Çünkü buraya odaklandığınız zaman özgüvende gelecektir. Kaliteniz o dönemlerde ortaya çıkar. Hangi ligde olursa olsun, kimle oynarsanız oynayın mücadele etmek zorundasınız. Dünyanın en iyi taktiğini belirleyin, çok iyi bir fizik kaliteniz olsun, istatistikleriniz muazzam tablolar çizsin, bir de buna ilaveten takımın motivasyonunu yüksek tutun… Bunlar bile mutlaka başarı gelecek demek değil. Rakibinize karşı saygı duymak zorundasınız. Eğer saygı duymazsanız, saygı alamazsanız. “Bu kulübe verilen emek ve paralar var. Burası, Çanspor. Biz şuan burada görev yapıyor olabiliriz Ama, buranın sahibi 30 bin Çansporludur. Burayı, o Çanspor sevdalılarının istediği gibi başarılı yönettiğimiz müddetçe, onların icazeti ve onayıyla burada kalabiliriz. Burada zorla kalmak mümkün değildir. Hem sportif alanda başarılı olmalıyız hem de Çansporluları mutlu edecek duruşu göstermeliyiz.

Bu anlamda da her şeyimize dikkat etmeliyiz.

“Fikir ayrılıkları tabii ki olabilir. Bu bir gönül bağıdır. Çanspor’un 30 bin sahibi vardır. Ben de o 30 bin kişiden biriyim. Bizim gönül birlikteliğimizin olmadığı yerde kendi adıma 1 saniye bile durmam için neden yok.

Çanspor büyük bir camia, büyük bir marka ve büyük takım olmanın avantajlarının yanı sıra büyük inanç ve büyük bir birleşme var.

‘Zihinsel bütünleşme.’ diye güzel bir tanımlama var. Bu iki kelime çok anlamlı.

Birçok şeyi anlatıyor. Sinerjiyi, Duayı, Enerjiyi, Birliği ve beraberliği içinde barındırıyor.

Tüm yaşadıklarımızı anlatırken bile inanın o kadar uzun sürüyor ki bizi bu güçlü bütünleşme ve inanç hedefe ulaştıracak

Allah yardımcımız olsun.”

“Biz İşimizi yapalım, bunları bırakalım, sadece işimize odaklanalım diyoruz ama,ayarı kaçmış birkaç antrenör,birkaç futbolcu eskisi çıkıp hadsizce,kulüpler üzerinden,ergen çocuklar gibi sosyal medyadan açıklamalar yapıp,camialarını tatmin etmek için şov yapıp, prim kazanmaya çalışıyor. Biz bahsettiğim kişilerlerin pek çoğu ile rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık. Aynı yollardan hiç geçmedik. Benzer bir futbol kariyerimiz de yok. Üstüne üstlük rütbelerimiz bile çok çok farklı. Biz bir çok konuda geleceğe dönük çalışmalar yürütüyoruz. Sadece A takım değil, Tesis, Altyapı, Ekipman, Kamp ve Eğitimlere kadar Resme geniş bir perspektiften bakıyoruz. Doğru planlama yapılabilmesi ve Çanspor’un sadece bugünü değil geleceğinin de inşa edilmesi için ciddi mesai veriyoruz. Bir yandan yarışırken diğer yandan planlama yapmak için ter döküyoruz.

''Başarıyı kovalarken, bu arada da bize karşı kurulmuş ittifakla mücadele ediyoruz''

Biz en iyisini yapmak için yola devam ediyoruz.”

“Bu süreç içinde bizimle yola devam edecekler, edemeyecekler, aramıza yeni katılacaklarla ilgili teknik olarak planlama yapıyoruz.

Bize sağlanan İmkanlar ölçüsünde gece gündüz çalışıyoruz.

Taraftarlarımızdan bir ricam var. Lütfen olumsuzluklara ve bize yapılan kötü söylemlere temkinli yaklaşın. Herkes dilediğini söyleyebilir. Bırakın söylesinler.. Herkesin gönlünde bir aslan yatıyor. Hiç itirazım yok. Bilesiniz ki burada Çanspor’un bugünü, önümüzdeki sezonu ve ondan sonraki sezonları için hem teknik hem ekonomik hem de idari olarak en iyisini yapmaya çalışan bir grup var.” Dedi.

Etiketler: çanspor çan çanakkale antrenör demeç

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler