istanbul escort

BİR TRİBÜN DİRENİYOR 09.02.2020

Son Güncelleme : 09 Şubat 2020 21:02
BİR TRİBÜN DİRENİYOR 09.02.2020

17 Gençlik Taraftar grubu sevdasının peşinden gitmeye devam ediyor.

Çanakkale Dardanelspor adeta mazisini mumla ararken, yıllardır Kırmızı-Beyazlı takımı hiçbir yerde yalnız bırakmayan 17 Gençlik Grubu Pazar günü Biga’da oynanan Adaspor karşılaşmasında da takımlarını yalnız bırakmadı.

Yıllarca Ülkenin çeşitli şehirlerine mesafeler dinlemeden gönül verdikleri takımlarının arkasından giden 17 Gençlik Taraftar Grubu sezonun en kritik karşılaşmasında da takımlarını yalnız bırakmadılar. Sabahın erken saatlerinde Çanakkale 18 Mart stadında toplanan taraftarlar yaklaşık 150-200 kişilik bir toplulukla adet Biga İlyas Bayram stadına çıkartma yaptılar.

Yol boyuncu geçtikleri belde ve köylerde ilgi gören Taraftarlar Biga İlyas Bayram stadına girdiği andan itibaren takımlarına olan bağlılıklarını açıkça gösterdiler. Müsabaka boyunca takımlarını sonuna kadar destekleyen taraftarların maç sonu üzüntüleri ise adet kahretti.

Maç sonunda oynanan futbola ve sonuca adeta itiraz eden taraftarlar göz yaşlarına boğuldular. Günün sonunda belki müsabakanın galibi Adaspor olarak gözükse de günün belki de yılların galibi ise 17 Gençlik Taraftar grubu olarak kayıtlara geçti.

 

Etiketler: dardanel çanakkale futbol 17 gençlik biga

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler