istanbul escort

BİR SEZONUN EMEĞİ ÇÖPE GİTTİ (28.05.2020)

28 Mayıs 2020 15:22
BİR SEZONUN EMEĞİ ÇÖPE GİTTİ (28.05.2020)

Geyikli Belediyespor antrenörü Kahraman Sönmez açıklamalarda bulundu.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali Düşmez imzasıyla tüm illerin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna gönderilen yazısı sonunda Çanakkale 1. Ve 2.Amatör liglerin sonlandırılması sonucu kulüplerden ve antrenörlerden tepkiler gelmeye devam ediyor.

İkinci Amatör lig B Grubunda lider durumda bulunan Geyikli Belediyespor’un başarılı antrenörü Kahraman Sönmez yaptığı açıklamada bir sezonluk emeklerinin çöpe gittiğini söyledi.

Genç teknik adam sosyal medya hesabında yaptığı açıklamalarının devamında ise şunları söyledi. “ Emek... Emek büyük alın teridir.. Yine bir sezonun emeği çöp olup gitti.. Çıksak sahaya 11 e 11 Oynasak ve oynayıp kaybetsek derim ki daha fazla hak eden kazandı ama şimdi o soğuk havalarda antrenmanlarımız, bir forma uğruna yapılan mücadele, sakatlıklar hepsi bir hiç oldu gitti..Süper amatör lig oynanacak , 1. Amatör lig oynanacak,  2.amatör oynanmayacak ve diyeceğiz ki : sağlık.. Herkese eşit olunmalı.. 2.amatör ligde lisans bedeli farklı ücret alındı da biz mi bilmiyoruz? Veya başka şeyler vardı da biz mi bilmiyorduk.. Bu işten evine ekmek götüren insanlar var.. Yazık değil mi? bizim iddiamız kalmadı iptal olsun modu veya küme düşüyoruz iptal edelim modu son derece düşüncesizce ve bencilce bir hesaptır.. 3 senelik planımızı 3 ayda sonlanmasına neden olanlar bu vebali nasıl kaldıracaklar.. Stad+tesis+otobüs+malzeme bu giderlerin hepsinin çöpe atıldığının farkında değiller mi? Belki de bir sürü takımın şehrin ilçenin hevesini kursağında bıraktınız..” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler