BİGASPOR’DA YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

Son Güncelleme : 11 Haziran 2019 12:06
BİGASPOR’DA YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

Bigaspor’da seçimli olağanüstü kongre Yüksek katılım ile yapıldı.

Bigaspor Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen seçimli olağanüstü genel kurulda tüm oyları alan Zeki Mutlu Bigaspor’un yeni başkanı oldu.

Bir ay önce yapılan kongrede aday çıkmaması sonucu Haziran ayının ilk haftasına ertelenen Bigaspor kongresinde Zeki Mutlu ve ekibi üyelerin oyları ile seçildi. Bigaspor lokalinde yapılan kongrede ilk sözü alan Bigaspor’un mevcut başkanı Mustafa Durak yaptığı konuşmada görev süresince kendilerine destek olan herkese teşekkür ettiğini, bundan sonra bakan olarak olmasa da iyi bir Bigaspor taraftarı olarak yaşamına devam edeceğini ifade etti.

Geçilen oylamada üyelerin tamamının oyları ile Bigaspor başkanlığına seçilen Zeki Mutlu ise yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Bigaspor’u yalnız bırakamazdık. Arkadaşlarım ve ben bu kulüp için elimizden geleni yapacağız. Bizlerin Bigaspor kulübüne seçilmemizde vesile olan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a teşekkür ediyorum dedi.

Bigaspor’da yapılan kongre sonucu seçilen yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

YÖNETİM KURULU ASİL: Zeki Mutlu, Abdullah Başlı, Hakan Evirgen, Serdar Metin, Serdar Seçilen, Serkan Özkan, Serdar Balta, Önder Yavaşça, Fatih Mumcu

DENETİM KURULU ASİL: Tevfik Başarır, Soner Karabulut, Fatih İnce

ASKF ASİL: Hakan Evirgen, Serdar Metin, Cihan Ertaş, Reyhan Kaçar,Levent Şahin, İmadettin Elmas, Müfit Yardımcı

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler