BİGASPOR’DA GÖREVLER BELLİ OLDU

13 Haziran 2018 17:06
BİGASPOR’DA GÖREVLER BELLİ OLDU

Bigaspor’da yeni görev dağılımı belli oldu. Geçtiğimiz hafta yapılan olağan kongre sonrası ilk toplantısını yapan Bigaspor Kulübü görev dağılımını da yaptı.

 

Başkan: Mustafa Durak

As Başkan: Cihan Ertaş

Genel Kaptan: Reyhan Kaçar

Genel Sayman: Süleyman Süle

Genel Sekreter: Birkan Gugul

Sosyal Çalışma Sorumlusu: Sedat Şahin

Lokal ve Tesisler Sorumlusu: Serdar Seçilen

Halkla ilişkiler ve Basın Sorumlusu: Murat Çakıroğulları

Alt Yapı Sorumlusu: Levent Şahin

Bigaspor Başkanı Mustafa Durak yaptığı açıklamada;  “Öncelikle gerçekleştirdiğimiz kongremiz hayırlı ve uğurlu olsun. Kongre sonrası yaptığımız ilk toplantımız da göre dağılımını yaptık. Bu güne kadar nasıl var gücümüz ile Bigasporumuz için çalıştıysak bu saatten sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi

 

Bigaspor İbrahim Küçük İle Yola Devam Dedi

Spor Toto Bölgesel Amatör lig Çanakkale temsilcisi Bigaspor 2018- 2019 sezonu için başarılı teknik adam İbrahim Küçük ile yola devam dedi.

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan kongre sonrası yapılan yönetim kurulu toplantısından sonra düzenlenen imza törenine Bigaspor Başkanı Mustafa Durak ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Yapılan imza töreninde açıklama yapan Bigaspor Başkanı Mustafa Durak” İbrahim hocamız ile çıktığımız bu yolda bu sene yine birlikte devam etme kararı aldık. Bu kararımızın camiamıza ve hocamıza hayırlı olmasını diliyorum. Hocamızın verdiği liste doğrultusunda transfer çalışmalarımızı yürüteceğiz.”dedi.

Bigaspor Genel Kaptanı Reyhan Kaçar ise; “Yaptığımız anlaşmamız önce kulübümüze sonra hocamıza hayırlı ve uğurlu olsun. Mavi beyaz sevdamız Bigaspor için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.  DOĞANCAN USTABAŞ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler