istanbul escort

Bigaspor’da Aday Çıkmadı 12.5.2019

Son Güncelleme : 12 Mayıs 2019 09:05
Bigaspor’da Aday Çıkmadı 12.5.2019

Bigaspor’da yapılan Olağanüstü Genel kurulda yine aday çıkmadı

Bigaspor kulübünde mevcut kulüp başkanı Mustafa Durak’ın sezonun sona ermesi ile birlikte kongrede başkan olmayacağını açıklamasının ardından gözler genel kurula çevrilmişti.

02.05.2019 tarihinde yapılan genel kurulda çoğunluk sağlanmazken, 10.05.2019 tarihinde yapılan ikinci toplantıya ilgi büyük oldu. Bigasporlokalinde yapılan kongreye Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’da katılırken Erdoğan kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Bigaspor hepimizin değeri. Biz de belediye olarak imkanlar dahilinde destek olmaya çalışacağız. Ancak yönetimi devralma konusunda karar vermek için henüz çok erken. Ayrıca Bigaspor’un siyasallaşması gibi algılara mahal vermemek gerekiyor. Bu yüzden önümüzdeki bir aylık süreci tamamlayalım, yeniden bir toplanıp elimizdeki ihtimalleri değerlendirelim” dedi.

Bigaspor kulüp başkanı Mustafa Durak ise yaptığı konuşmada şunları söyledi. “4 yıldır kulüp başkanlığı yapıyorum. 1 yıldır da genel kaptanlık olmak üzere, 5 yıldır görev yapıyorum. Bu onurlu görevi yapmaktan mutluluk duyuyorum. Kulüp başkanlığını bırakıyorum ancak, Bigaspor’luluğu bırakmıyorum. Bigaspor için maddi manevi elimden ne gerekirse, yardımcı olacağım.Ekonomik krizden dolayı çok zorlandık. Bigaspor’un başına geldiğimizde kulübün 600 bin liraya yakın borcu vardı. Onurlu bir hocamız ve gururlu bir futbolcu topluluğumuz var. Bigaspor’un futbolcularına, hocalarına ve personele borcu var. Futbolcular bunu hak etmiyor. İyi bir yönetim oluşturulup, futbolcuların, hocaların ve personelin borcunu ödeyerek helalleşmek istiyoruz.” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler