Bigaspor Sahipsiz Değildir 30.5.2019

30 Mayıs 2019 12:12
Bigaspor Sahipsiz Değildir 30.5.2019

Bigaspor kulübünün en büyük destekçisi Afacanlar ilçe halkına çağrıda bulundu.

Bölgesel lig takımlarından Bigaspor’da kongre bilmecesi devam ederken kulübün en büyük destekçisi konumunda olan Afacanlar grubu ilçe halkına ve iş adamlarına çağrıda bulundu. Afacanlar yönetime talip çıkmamasına tepkide bulunurken, Bigaspor’un sahipsiz olmadığını vurguladılar. Afacanlar grubu açıklamasında şöyle devam etti. “

“Koskaca Çanakkale'ye Bakan Biga, Bir Bigaspor'a Bakamadı!

Kulübümüzün 10 Mayıs 2019 tarihinde yapılan genel kurulunda bir başkan adayının bile çıkmamasını derin üzüntü ile izledik. Borcumuzun azaldığı, takımımızın kemik kadrosunun güçlendiği, 3.lig planları yaptığımız artık hayal değil dediğimiz şu zamanlarda böylesine beklemediğimiz bir durumla karşı karşıya kalmak bizleri perişan ediyor. Bigaspor bu şehrin en büyük markasıdır, yapı taşıdır. Ne olursa olsun sahipsiz bırakılmamalıdır. Bigaspor gittiği her yerde Biga'yı en güzel şekilde temsil etmiştir ve etmeye devam edecektir.

Tüm Biga halkına ve Bigaspor camiasına çağrımızdır. En kısa zamanda bizleri profesyonel liglere taşıyabilecek potansiyelde bir yönetimin kurulmasını ümit ediyor ve 3.lig yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Bu sene 3.lige çok yaklaştık, gelecek yönetiminde bu amaç ve hedefle çalışmasını istiyoruz. Biz AFACANLAR TARAFTAR GRUBU olarak bu yolda ne pahasına olursa olsun sonuna kadar destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler