istanbul escort

BİGA ÜLKÜ OCAKLARI YENİ HİZMET BİNASINDA 30.09.2019

30 Eylül 2019 12:03
BİGA ÜLKÜ OCAKLARI YENİ HİZMET BİNASINDA 30.09.2019

Biga Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının resmi açılışı gerçekleştirildi

Açılışa Çanakkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Hakan İmamoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Biga İlçe Başkanı Sadettin Saat, Çan Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Dinç, Lapseki Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Yavuz, AK Parti  Biga Gençlik Kolları Başkanı  Engin Tanrıkulu, Biga Belediye Meclis Üyeleri ve Biga Belediyesi Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci katılım sağladılar.

Çanakkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Hakan İmamoğlu açılış konuşmasında şunları kaydetti:  “Ülkücülük değişen, hiç gelemeyecek olan sonsuz vatan nöbetidir. Millet devlet ve vatan söz konusu olduğunda ülkücüler gözünü kırpmadan vazifesini yerine getirmiştir. Payıma ne düşer buradan ne kazanırım kaygısı ülkücünün fıtratında yoktur. Ülkücülük binlerce yıllık Türk tarihinin bizlere yüklediği ağır ve kaçınılmaz sorumluluktur. Tarihimiz ve yakın zaman da yaşadığımız gelişmeler bize göstermiştir ki Milliyetçi-Ülkücü hareket Türk milletinin sigortası birlikte yaşama azminin çelikleşmiş ifadesidir. Ülkücü hareket sorumluluğunun farkında görevinin başındadır. Binlerce yıllık geçmiş sayısız Şehit ve şanlı bir tarihimizin de bizden beklediği budur. Bizler başkaları gibi kısır tartışmaların içine düşüp sürekli etrafımızda dönmeyiz. Bizler çıkar siyasetinden medet umanlar gibi dolanbaşlı yollara girmeyiz. Bizler liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi gibi, Genel Başkanımız Dr. Sinan Ateş Beyefendi gibi dosdoğru yaşar millet için yaşar devlet için gerekirse can veririz. Bizden de beklenen budur. Çünkü biz davaya iman etmiş ülkücüleriz. Aziz vatanın neresinde olursa olsun her ocağımız binlerce yıllık Türk tarihinin şifrelerini taşımaktadır. Bu tarihe uygun kahraman nesiller yetiştirme gayretimiz millet nazarında her türlü takdirin üzerindedir. Millet gözündeki kıymet bizim için tarifsizdir.

Bugün burada ocağımızın yeni yerine taşınmasında toplu iğne ucu kadar emeği geçmiş her bir ülküdaşımızdan ve gönüldaşımızdan Allah binlerce kez razı olsun. Yeni ocak yerimiz Bigamıza hayırlı uğurlu olsun.” FUNDA FİGEN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler