BİGA BELEDİYESİ’NDEN EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ

07 Temmuz 2018 16:18
BİGA BELEDİYESİ’NDEN EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Biga Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamaları devam ediyor. Belediye ekipleri kimsesiz ve yardıma muhtaç Bigalıları yalnız bırakmıyor.

Haftanın 5 günü çalışan 3 kişilik ekip; evlerde halı yıkama, cam silme, toz alma, mutfak temizliği gibi detaylı ev temizliği gerçekleştiriyorlar. Toplam 86 vatandaş Ev Temizliği Hizmetinden yararlanıyor.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık yaptığı kısa açıklamada; “Biga Belediyesi olarak doğumdan ölüme hemşehrilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Hedefimiz hem sosyal belediyecilik uygulamalarıyla vatandaşımızın yanında olmak, hem de vatandaşlarımızın sosyalleşmesi için yatırımlar yapmak. Yola bu amaçla çıktık ve bugün Biga’da bu amacımızı büyük oranda gerçekleştirdik. Şuan devam eden yatırımlarımız var. Planladıklarımız var. Bigamızda yaşattığımız değişim ve gelişimi sürdürülebilir hale getirmek için yeni yol haritamızı da hazırladık. İlçemizde Biga Belediyesi’nin dokunmadığı bir vatandaşımız kalmasın diye çalışıyoruz. Kimsenin yatağa aç girmediği bir ilçe haline geldik. Daha iyisi için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. NECMİYE TARLASÜREN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler