istanbul escort

Belediyespor Transferde Hızlı (20.06.2020)

Son Güncelleme : 20 Haziran 2020 11:06
Belediyespor Transferde Hızlı (20.06.2020)

Çanakkale Belediyespor şu ana kadar resmi olarak 12 oyuncu ile anlaşmaya vardı.

Türkiye Kadınlar Voleybol 1.liginde Mücadele edecek olan Çanakkale Belediyespor yeni sezonda yenilenmiş kadrosu ile mücadele edecek. 2019-2020 sezonunda yabancısız ve genç kadrosu ile yarı final play-off grubuna kalan Çanakkale ekibinde geçen sezonki kadrodan şuana kadar dört oyuncu ile anlaşılırken, bir oyuncuda alt yapıdan A takıma çıkartıldı.

Çanakkale Belediyespor dış transferde ise şu ana kadar 7 oyuncu ile anlaşmaya vardı.

Çanakkale Belediyespor’un şu ana kadar anlaşıp  yeni sezonda kadrosunda yer alacak oyuncular ise şöyle;

BÜŞRA MUTLU: Çanakkale Belediyespor’un takım kaptanı 2019-2020 sezonunda Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübünden transfer edildi. 1995 doğumlu 175 boyunda olan başarılı kaptan İzmir Büyükşehir Belediyespor kulübünde voleybola başlarken, Karşıyaka, Seramiksan, Arkas ve Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübünde forma giydi. Pasör çaprazı ve Smaçör olarak görev yapan başarılı kaptan sezon sonunda ameliyat olurken, sezonun ikinci yarısında takıma katılması bekleniyor.

MERVE NUR ÖZTÜRK: 2019-2020 sezonunda Galatasaray’dan transfer edilen Merve Nur Öztürk 2000 doğumlu ve smaçör olarak görev yapıyor. Genç oyuncu yeni sezonda da Belediyespor forması giyecek.

DİLA ŞAHİN: 2019-2020 sezonunda THY kulübünden transfer edilen Dila Şahin 2001 doğumlu ve son olarak Türk Hava Yolları kulübünde forma giymişti. Başarılı sporcu bu sezonda Belediyespor forması giyecek.

CEREN YILMAZ: Çanakkale Belediyespor kulübünün alt yapısından yetişen 2003 doğumlu Ceren Yılmaz geçen sezon A takım kadrosuna alındı ve bir çok karşılaşmada oynama şansı buldu. Genç oyuncu bu sezonda Belediyespor kadrosunda yer alacak.

AYLİN ÇOHADAR :  Çanakkale Belediyespor Kulübünün alt yapısından yetişen 2004 doğumlu oyuncu smaçör olarak görev yapıyor ve yeni sezonda A takım kadrosunda yer alacak.

MELİS YALNIZ:  Çanakkale Belediyespor’un yeni transferi Melis Yalnız  1997 doğumlu ve libero olarak görev yapıyor. Melis Yalnız Adana Gündoğdu Koleji Spor Kulübü, Adana DSİ spor kulübü, Bartın Polis gücü Spor Kulübü, Rize Kaçkar Sağlık Koleji spor kulübü ve son olarak Ereğli Belediye Spor Kulübü takımlarında forma giydi

NİLAY MUTLU: Çanakkale Belediyespor’un yeni transferi Nilay Mutlu 1994 doğumlu 189 boyunda ve pasör Çaprazı olarak görev yapıyor.  Nilay Mutlu Alaşehir Belediyespor, Bayramiç spor, Balıkesir DSİ spor, Sakarya spor ve Bergama Belediyespor takımlarında forma giydi

NİLAY SEVİNÇ:  Çanakkale Belediyespor’un yeni transferi Nilay Sevinç 1998 doğumlu ve 176 boyunda, libero olarak görev yapan yeni transfer Çanakkale Belediyespor alt yapısında yetişip çeşitli takımlarda forma giydikten sonra yeni sezonda yeniden Çanakkale Belediyespor forması ile mücadele edecek. Nilay Sevinç Salihli Belediyespor takımından transfer edildi.

İREM ÖZGÜR:  Çanakkale Belediyespor’un bir diğer yeni transferi İrem Özgür 1995 doğumlu 2019 2020 sezonunda Kale 1957 spor kulübü forması altında Vestel Venüs Sultanlar ligine çıkma başarısı gösteren başarılı sporcu pasör olarak görev yapıyor.

ECE EKE: Çanakkale Belediyespor’un bir başka transferi  ise 2001 doğumlu orta oyuncu Ece Eke oldu. Galatasaray kulübünden transfer edilen Ece Eke son olarak Mehmet Erdem Marmara Akademi takımında kiralık olarak forma giymişti.

ASLI ERTEK: Çanakkale Belediyespor yeni transferi  Aslı Ertek 1996 doğumlu 186 boyunda ve orta oyuncu olarak görev yapıyor. Aslı Ertek Vakıfbank alt yapısından yetişirken, son olarak Kahramanmaraş Elbistan takımında forma giydi.

EBRU ARKAN: Belediyespor’un kadrosuna kattığı bir diğer yeni isim Ebru Arkan 1998 doğumlu ve orta oyuncu olarak görev yapıyor. Ebru Arkan Türk Hava Yollarından transfer edildi.

 

 

Etiketler: belediyespor voleybol çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler