BEKTAŞ’TAN İLÇE VE KÖY ZİYARETLERİ

07 Mayıs 2018 17:13
BEKTAŞ’TAN İLÇE VE KÖY ZİYARETLERİ

AK Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Fatma Aydoğan Bektaş, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Gelibolu İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Bektaş, 24 Haziran'da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri öncesi ilçe ve belde ziyaretlerine devam etti. Bektaş, burada Gelibolu İlçe Başkanı Mehmet Gözütok tarafından karşılandı. Ardından ilçe binasına geçen Bektaş, partililerle tek tek selamlaşıp sohbet etti.Gelibolu'yu çok sevdiğini dile getiren Bektaş, fırsat buldukça buraya geldiğini anlattı. İlçenin AK Parti Belediyeciliği ile tanışmasının zamanının geldiğini vurgulayan Bektaş, bu konuda İlçe Başkanı Mehmet Gözütok'un yoğun bir çalışma içinde bulunduğunu ve yerel seçimler için şimdiden kolları sıvadığını söyledi.

Bektaş; "Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonuyla gösterdiği hedef için bende milletvekilliğine talip oldum. Bunun için karşınıza aday adayı olarak geldim. Çanakkale'mizi Gelibolu'muzu daha yaşanabilir bir kent yapmak için sizlerin desteklerinize talibim. Bu kutlu yolda hep beraber yürüyüp Gelibolu'muzu sanayi, ekonomi ve turizm alanında daha da gelişmiş bir ilçe yapabilmek için sizleri Ankara'da temsil eden bir kardeşiniz olmak için tüm bedenimizi taşın altına koyduk. Çocuklarımdan, eşimden, ailemden helallik alıp kontağa bastık. Allah bizlere bu yolda güç ve kuvvet versin. Bu güzel ilçemizde beni ağırladığınız bağrınıza bastığınız ve bir kardeşiniz olarak gördüğünüz için sizlere teşekkür ediyorum. Allah razı olsun." dedi. Gelibolu'nun başarılı ilçe başkanı Mehmet Gözütok ise tüm teşkilat olarak bu yolda kendilerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi. Bektaş'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Gözütok, kendisine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Bektaş'tan köy çıkarması

AK Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Fatma Aydoğan Bektaş, pazar gününü köy ziyaretleriyle geçirdi. Bektaş, ilk olarak merkeze bağlı Halileli köyüne gitti. 24 Haziran'da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri için aday adayı olduğunu anlatan Fatma Aydoğan Bektaş, vatandaşlardan destek istedi. Bektaş, buradaki ziyaretlerin ardından Civler ve Çıplak köylerine geçti.

Köy kahvesindeki vatandaşlarla görüşen Bektaş, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AK Parti hükümetlerinin Türkiye'nin 2023 vizyonunu belirlediğini anımsatan Bektaş, "Türkiye'nin en büyük kalkınma hamlesi AK Parti hükümetleri döneminde olmuştur. Bizlerde bu hamlenin bir parçası olmak ve Çanakkale'yi Ankara'da temsil etmek için bu kutlu yola çıktık. Sizlerden de bizlere destek olmanızı bekliyoruz. Hep birlikte daha güçlü Türkiye için 24 Haziran'da sandık başına gidiyoruz." dedi.

Fatma Aydoğan Bektaş, ziyaretlerinde köy halkı ile hatıra fotoğrafı çektirdi. NECMİYE TARLASÜREN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler