kizilay escort

Bayramiç heyeti Ankara’ya raporu sundu 16.02.2020

16 Şubat 2020 08:39
Bayramiç heyeti Ankara’ya raporu sundu  16.02.2020

Bayramiç Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan önderliğinde Ziraat Odası meclis üyeleri, muhtarlar ve kooperatif başkanlarından oluşan heyet Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Çiftçilerin, üreticilerin ve köylünün sorunlarıyla ilgili bir rapor hazırlayan Başkan Pehlivan ve muhtarlar önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Toplantısına katılım sağladı Toplantı sonrası Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile bir araya gelerek raporlarını sundular. Sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinden CHP Genel Başkan Yard. ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ile bir araya gelerek raporlarını sundular. Çanakkale Milletvekilleri, sorun ve isteklerle bizzat ilgileneceklerinin sözünü verdiler. Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan ve beraberindeki heyet misafirperverliklerinden dolayı Milletvekillerine teşekkür edip görevlerinde başarılar dilediler.

Bayramiç Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Pehlivan ve beraberindeki heyetin son istikameti ise Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezi oldu. Heyeti, Organizasyon ve Odalar Müdürü Furkan Okumuş karşıladı. Sonrasında toplantı salonuna geçilerek Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’la da bir araya gelindi. Genel Başkan Şemsi Bayraktar üretimin gerçekten zorlaştığı bu dönemde herkesin ayağını yorganına göre uzatmasını gerektiğini söyledi. Bayraktar, BAĞ-KUR primlerinde ve faiz oranlarında indirime gidilmesiyle ilgili gerekli görüşmelerin yapıldığını belirtti. Bu tür ziyaretlerin mutluluk verdiğini belirten Genel Başkan Bayraktar, ziyaretten dolayı memnuniyetini de dile getirdi. Başkan İsmail Pehlivan ve beraberindeki heyet misafirperverliklerinden dolayı Genel Başkan Şemsi Bayraktar’a teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler