istanbul escort

Bayrağımızı Dalgalandırmak İstiyorum (03.05.2020)

Son Güncelleme : 03 Mayıs 2020 11:05
Bayrağımızı Dalgalandırmak İstiyorum (03.05.2020)

Kleomarcus Spor Kulübünün Milli sporcusu Emir Efraim Demir ile spor hayatını konuştuk.

Kleomarcus Spor Kulübünün başarılı sporcusu Emir Efraim Demir  Milli olma başarısını gösteren sporculardan sadece bir tanesi. Milli sporcu Ailesinin mücadele sporlarına başladığı ilk zamanlarda karşı çıktığını, şimdi ise en büyük desteği ailesinin verdiğini ifade etti.

SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ

EMİR EFRAİM DEMİR: Merhaba adım Emir Efraim, soyadım Demir mücadele sporları ile uğraşıyorum

MÜCADELE SPORLARINA NE ZAMAN BAŞLADINIZ

EMİR EFRAİM DEMİR:  Mücadele sporlarına dört  yıl önce başladım, aynı kulüpte hala birlikte çalıştığımız arkadaşım Tayip Berk KURT'un tavsiyesiyle birlikte mücadele sporlarına başlamış oldum.

SİZİ SPORA YÖNLENDİREN SEBEPLER VE KİŞİLER VARMI

EMİR EFRAİM DEMİR: İlk olarak annem teşvik etti . 4 yıl boyunca basketbol oynadım sakatlıktan dolayı bırakmak zorunda kaldım ve mücadele sporlarına yöneldim.

 İLK MÜSABAKANIZDA NE HİSSETTİNİZ

EMİR EFRAİM DEMİR: İlk müsabakam da ringe çıktığımda bacaklarım titriyordu çok heyecanlı bir ortam vardı herkes kazanmak istiyordu çok özeldi benim için.

ÇALIŞMA ORTAMLARINIZ UYGUNMU

EMİR EFRAİM DEMİR: Çalışma ortamımız ne kadar küçük ve havasız olsa da elimizden geldiğince hocamıza destek olarak güzelleştirmeye ekipman almaya çalışıyoruz.

OKUL VE SPOR'UN BİR ARADA YÜRÜMESİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

EMİR EFRAİM DEMİR: Okul ve spor ikisi cidden zor oluyor bazen sınavlara çalışmaya vaktimiz olmuyor bazen çok yorgun oluyoruz ama buna rağmen çok zor olmuyor her şeyi plan ve program çerçevesinde yapıldığında bütün sorunlar ortadan kalkacaktır.

ÖRNEK ALDIĞINIZ SPORCU VEYA SPORCULAR VARMI

EMİR EFRAİM DEMİR: Örnek aldığım sporcu antrenörüm Mazlum ORAK ve salonda ki bütün arkadaşlarım.

MÜCADELE SPORLARINA İL BAŞLADIĞINIZDA NE GİBİ ZORLUKLARLA KARŞILAŞTINIZ

EMİR EFRAİM DEMİR: İlk başladığımda tekme atmakta çok zorlanıyordum bacaklarım açılmıyordu çok yorucu ve zorlayıcı bir süreçti benim için fakat bu süreci atlatan her sporcu iyi yerlere gelecektir. Mücadele sporlarının altın kuralı asla pes etmemektir.

MÜCADELE SPORLARI NASIL BİR DİSİPLİN GEREKTİRİYOR

EMİR EFRAİM DEMİR: Sıkı çalışma, azimli olma ve asla pes etmemek.

ANTRENMANLARINIZDAN BAHSEDERMİSİNİZ

EMİR EFRAİM DEMİR: Hafta da 3 gün olmak üzere çok sıkı ve zorlayıcı antrenmanlarımız bulunmakta haftanın 1'i sadece kardiyo , haftanın 2'si teknik taktik olarak şekillenmektedir.

MÜSABAKAYA ÇIKARKEN NASIL KONSANTRE OLUYORSUNUZ

EMİR EFRAİM DEMİR: En büyük destekçilerim ailem, antrenörüm ve arkadaşlarım çıkmadan önce herkes birbirini motive ettikten sonra ben daha çok kendimi müzik eşliğinde motive ediyorum.

MÜSABAKA SIRASINDA NELER HİSSEDİYORSUNUZ

EMİR EFRAİM DEMİR: Müsabaka sırasında ki duygularımı ifade edebilmek zor inanılmaz bir adrenalin patlaması heyecan tezahüratlar salonda vermek istediğim 1 kiloyu tek bir müsabakada verebiliyorum.

MÜCAFELE SPORCUSU OLMANIN ZORLUKLARI NELERDİR

EMİR EFRAİM DEMİR: Benim için mücadele sporlarının tek bir zorluğu var o da fiziksel olarak duyduğun acı ama acı yoksa liderlikte olmaz.

YAPTIĞINIZ SPOR'A AİLENİZİN BAKIŞ AÇISI NEDİR

EMİR EFRAİM DEMİR: Ailem ilk başladığımda tabii ki istemiyordu bu sporu yapmamı okuldan çıkınca normal zamanlarda babama yardıma pazara giderdim pazara değil de antrenmana gidince genel olarak desteklemeye başladılar ve şuan ben hasta olsam da antrenmana zorla götürülüyorum ve çok güzel bir duygu.

BU SPORDA HEDEFLERİNİZ NELER

EMİR EFRAİM DEMİR: Bu sporda ki en büyük hedefim ve geleceğimi şekillendirdiğim antrenörlük , bunların öncesinde şanlı Bayrağımızı başka Ülkelere karşı tekrardan dalgalandırabilmek.

Etiketler: kickboks çanakkale efraim

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler