istanbul escort

Başkan Gökhan Ziyaretlerine Devam Ediyor

26 Şubat 2019 13:13
Başkan Gökhan Ziyaretlerine Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor.

İnşaatçılardan Ülgür Gökhan’a Destek

Ülgür Gökhan, Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Birliği Derneği’ni ziyaret etti. Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Birliği Başkanı Ali Genlik; “Siyaset yapmak tarla almak gibidir. Senelere göre değişiklik gösterir ve uzun vadede tepki gelir. Çanakkale hakkında hayırlısı olsun. Tecrübeleriniz ile birlikte bir 4-5 yıl daha birlikteyiz gibi görünüyor.” ifadelerini kullandı. Dernek üyeleriyle istişare eden Başkan Gökhan, geçmiş dönemde gerçekleştirilenlerin anlatıldığı kitapçığı takdim etti.

“Kamu Görevlileri Hesap Vermeli”

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Memur-Sen Çanakkale Şubesi’ni ziyaret etti.

Başkan Gökhan, ziyarette; 5 yıl boyunca kentte neler olduğunu özetleyen kitapçığını takdim ettikten sonra şöyle konuştu: “Kamu görevlileri kullandıkları kaynaklar konusunda hesap vermeli. Ben de 5 yılın hesabını veriyorum. Kitapçığımız bir özet. Hep şeffaf ve hesap verebilir oluyorum. Hesap sormak herkesin hakkı.Çünkü sözlerin kaynağını kullanıyorum. Yatırım ve çabalarımız var. Eski Çanakkale alanında biraz zorluklar var tabii. Kriz özellikle müteahitleri çok kötü etkiledi” dedi.

“Her Belediye Odalarla Aylık Toplantı Yapmalı”

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Çanakkale Kasaplar, Fırıncılar, Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na ziyarette bulundu. Çanakkale Kasaplar, Fırıncılar, Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf ve Sanatkarlar Odası Selahattin İş, Gökhan ve adaylara başarılar diledi.  Ziyarette konuşan Başkan Gökhan; “Sizlerin kaynağını harcadım ve bunu bir kitapçığa döktük. “Birlikte Başardık” kitapçığımızı takdim ediyorum. Hesap veriyoruz. Odalarımız önemli. Odalar güçlensin ki esnafın sorunlarını daha kolay çözebilsin. Odalarla birlikte ortak aklı buluyoruz. Herkes çözüm önerileri sunuyor ve ortak çözümler biliyoruz. “Her belediye mutlaka odalarla aylık toplantı yapar” diye madde konulması gerekiyor. Çok önemli.” dedi. HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler