istanbul escort

Başarılarla Dolu Genç Bir İsim İREM DİNÇ

Son Güncelleme : 29 Kasım 2019 08:11
Başarılarla Dolu Genç Bir İsim İREM DİNÇ

Anafartalar Taekwondo Spor Kulübü sporcusu İrem Dinç küçük yaşına rağmen başarılarla dolu spor geçmişine sahip bir sporcu olarak ön plana çıkıyor.

Çanakkale Taekwondosu Türkiye’de ve Ülke dışında bir çok başarıya imza atarken başarılı sporculardan bir tanesi de 2005 doğumlu Çanakkale Anafartalar Taekwondo spor kulübü sporcusu İrem Dinç olarak göze çarpıyor. Dinç 2019 yılı Okullararası yıldız kızlar Türkiye şampiyonu unvanına sahip bir sporcu olarak dikkatleri çekiyor.

2005 doğumlu olan İrem Dinç genç yaşına rağmen başarılarla dolu spor kariyerine sahip oldu. İlk olarak 2015 yılında Çanakkale’de düzenlenen Türkiye Taekwondo Minikler şampiyonasına katılan başarılı sporcu 27 kiloda Türkiye üçüncüsü olmayı başardı. Antrenörlüğünü Milli takım antrenörlerinden Hasan Altunışık’ın yaptığı genç sporcu 2017 yılında Marmaris’te yapılan Türkiye Okullararası Yıldızlar Taekwondo şampiyonasında 29 kiloda Türkiye ikincisi olmayı başardı. 2018 yılında Konya’da düzenlenen Avrupa Yıldızlar Milli Takım Seçme Taekwondo Türkiye şampiyonasında yıldız bayanlarda 33 kiloda Türkiye ikincisi olan Dinç, aynı yıl Alanya’da yapılan Türkiye Okullararası Yıldızlar Türkiye şampiyonasında Türkiye ikincisi olma başarısını gösterdi. Her yıl başarılarına yenisini ekleyen İrem Dinç 2019 yılında Antalya’da yapılan Uluslararası Gençler Türkiye Şampiyonasında 37 kiloda güçlü rakiplerin arasında beşinci olurken, aynı yıl Ağustos ayında Ankara’da yapılan Avrupa yıldızlar Milli takım seçme Türkiye Şampiyonasında yıldız bayanlarda Türkiye üçüncülüğüne imza attı. Aynı yıl Ankara’da yapılan Türkiye Yıldızlar Taekwondo şampiyonasında 37 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Dinç, 2019 yılı Nisan ayında Konya’da yapılan Türkiye Okullararası Yıldızlar Taekwondo şampiyonasında tüm rakiplerini mağlup ederek Türkiye Şampiyonluğuna imza attı.

Milli sporcunun antrenörü Hasan Altunışık yaptığı açıklamada İrem Dinç’in başarılı bir sporcu olduğunu hırslı ve azimli bir yapıya sahip olduğunu büyük başarılara imza atacağına inandığını ifade etti.

 

 

Etiketler: taekwondo irem çanakkale anafartalar türkiye madalya

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler