istanbul escort

BALIK: “ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞE NE OLDU?” 05.09.2019

05 Eylül 2019 16:47
BALIK: “ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞE NE OLDU?” 05.09.2019

AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir açıklamayla Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a seslendi. Belediyenin, öğrenci burs ve barınma konularında usulsüzlük olduğunu öne süren Balık, “CHP Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, şeffaf belediyeciliğe ne oldu?” dedi.

Çanakkale Belediyesi tarafından her yıl maddi durumu uygun olmayan öğrencilere burs ve barınma konularında destek veriliyordu. Bu yılki burs başvuru tarihinin gizlendiğini öne süren AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, “CHP Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, şeffaf belediyeciliğe ne oldu? Daha önce faydalananlar için bile son başvurunun 15 Ağustos olduğu barınma yardımı başvurusu neden gizlenmektedir? ‪Yeni kazanan öğrenciler için Son başvurusu 15 Eylül olan barınma başvurusu neden gizlenmektedir? Başvuru tarihleri neden internet sitenizde yer almamaktadır? Yalnızca “seçilmiş” kendi istediğiniz kişilere mi bu hakları tanımaktasınız?” dedi.

 “BEN PAYLAŞIM YAPTIKTAN SONRA İLANA ÇIKTILAR”

Bir öğrenci vasıtasıyla burs işlemleri için Çanakkale Belediyesi’nden bilgi aldığını belirten Balık, “ Barınma konusunda burs veriyorlar mı diye Çanakkale Belediyesi’ni bir arkadaşıma arattım. Normal burs sanıp ‘Pazartesi günü ilana çıkacağız’ demişler. Barınmayla ilgili de zaten başvuruları aldık demişler. Bununla ilgili belediyenin sitesinde hiçbir ilan göremedik. Ta ki ben sosyal medyadan paylaşım yapıncaya kadar. Ben yapınca onlar gördü ve görünce iş gizli kalmadı ilana çıktılar” diye konuştu.

 

CANER KÜPELİ

 

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler