istanbul escort

BAL LİGİ VE 3.LİG BİRLEŞTİRİLMELİ (04.05.2020)

Son Güncelleme : 04 Mayıs 2020 13:05
BAL LİGİ VE 3.LİG BİRLEŞTİRİLMELİ  (04.05.2020)

Bigaspor kulüp başkanı Serkan Özkan önemli açıklamalarda bulundu.

Bölgesel Amatör lig 11. Grupta mücadele eden Bigaspor’un kulüp başkanı Serkan Özkan önemli açıklamalarda bulunurken, Bölgesel Amatör Lig ile 3.ligin belirli kriterler oluşturularak birleştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Özkan yaptığı açıklamalrın devamında ise şunları söyledi “ " Dünya futbolu başta olmak üzere Ülke futbolumuzun da rengi solmuştur. Futbolun profosyonel ve amatör  yapısındaki mevcut olan olumsuzluklar, bu coronovirüsünden sonra daha da artarak önümüze çıkacaktır. Futbol seyircisinden, futbol kulüplerinin her boyutundaki paydaşlarını bu dönem stres ve gelecek kaygısına sürüklemektedir.  Futbol Federasyonumuz tarafından, eskisin den daha faydalı , daha üretken futbol değişimleri şart gözükmektedir. Mevcut olan ve Bigaspor olarak bizimde dahil olduğumuz,fakat katkısının kime ne kadar fayda, zarar verdiği belli olmayan statü yanlışlıkları ve üretemeyen , başarı ve başarısızlık tanımı yapılamayan Bal liginin  belirli kriterler doğrultusunda 3.Lig ile birleştirilmesi Ülke futbolumuza ayrı bir renk heyecan ve üretkenlik getirecektir.  Bigaspor olarak bizde kent olarak yıllarca profosyonel ligde oynamış olarak bu oluşuma hazırız.  Mevcut yeni tanzim edilecek olan ligde coğrafi olarak bölgesel 3.lig grupları ile daha çok üretken lig ve seyirci potansiyeli meydana gelecektir. Mevcut BAL ligi başkanları ile görüşüp TFF ye sunum  yapacağız" Dedi.

Etiketler: bigaspor çanakkale kaleninsesi futbol ziyaret

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

berk sokullu

04 Mayıs 2020 14:30
serkan abi kusura bakma ama bu ligin kalan kısmının oynanması mümkün değil ağustos ayının sonlarına doğru 2020 2021 sezonu başlar

Son Eklenenler