BAHAR TURNUVASI SONA ERDİ

13 Mayıs 2018 13:19
BAHAR TURNUVASI SONA ERDİ

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 3. sü düzenlenen ‘‘2018 Yılı Futbol Bahar Turnuvası’’ maçları sona erdi. Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy’un da bizzat oynayarak katkı sağladığı maçlar; şube müdürleri, işletme müdürleri, müdür yardımcıları, işletme şefleri, organizasyon komitesi ve personel tarafından büyük bir ilgi ile izlendi.

Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy’un da bizzat oynayarak katkı sağladığı maçlar; şube müdürleri, işletme müdürleri, müdür yardımcıları, işletme şefleri, organizasyon komitesi ve personel tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Maçlarda herhangi aksilik ve bir sakatlık meydana gelmemesi başta organizasyon komitesi olmak üzere camiada mutlulukla karşılandı. Kupa töreninde konuşan Bölge Müdür Yardımcısı Birol Dündar 40 gün süreyle tam bir şölen havasında seyircilere hoşça vakit geçirme imkanı sunan tüm takımlara teşekkür etti.

Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Halı sahasında düzenlenen Turnuva: 23 Martta başlayan futbol maçları Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğü ile Kalkım Orman İşletme Müdürlüğü arasında oynanan final müsabakasıyla sona erdi.

Final maçı Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğü – Kalkım Orman İşletme Müdürlüğü arasında oynandı. İki takımda karşılaşmada müthiş bir mücadele yaşandı. Maç 2-2 sonuçlanınca penaltı vuruşlarına geçildi. Kalkım Orman İşletme Müdürlüğü penaltı vuruşlarıyla üstünlük sağlayarak turnuvanın şampiyonu, Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğü de turnuvanın 2.si oldu.

Biga Orman İşletme Müdürlüğü ile Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğü arasında oynanan 3.lük maçında Ayvacık Orman İşletme Müdürlüğü Biga Orman İşletme Müdürlüğüne 5-3 üstünlük sağlayarak turnuvanın 3.sü oldu. Bütün maçlar Türkiye Futbol Federasyonu Çanakkale İl Hakem Heyeti Başkanlığının atamış olduğu hakemler tarafından yönetildi.

Kazanan takımların kupaları ile turnuvaya katılan takımların katılım belgeleri Bölge Müdür Yardımcısı Birol Dündar tarafından verildi. Turnuva ödül töreninin akabinde futbolculara ve izleyicilere yapılan ikramlar ve gelecek yıl tekrar bu tip etkinlikte buluşmak temennisiyle sonlandırıldı. CÜNEYT AKAY

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler