istanbul escort

Aydeğer “İhtiyaç halinde tüm ÇATOD üye tesislerimiz hazırdır” (03.04.2020)

03 Nisan 2020 10:37
Aydeğer “İhtiyaç halinde tüm ÇATOD üye tesislerimiz hazırdır” (03.04.2020)

Türkiye genelinde sağlık çalışanları koronavirüs salgınına karşı gece gündüz demeden yoğun bir çaba sarf ediyor. İstanbul da bazı oteller sağlık çalışanlarına kapılarını açarken, ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, Çanakkale’de ihtiyaç halinde tüm ÇATOD üye tesislerin Devletin emir ve koordinasyonuna hazır olduğunu söyledi.

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer, Kaleninsesi Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “İhtiyaç halinde seve seve her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Çünkü bu bir memleket meselesi. Sağlık çalışanları için ne yapsak azdır” dedi. Koronavirüs salgınına karşı verilen mücadele kapsamında, ÇATOD olarak ilgili kurum ve kuruluşlarla çok yakın iletişim ve koordinasyon içerisinde olduklarını belirten Başkan Armağan Aydeğer; “Dernek ve dernek üyeleri olarak maddi ve manevi bir çok destek çalışmasını birlikte yürütüyoruz. İhtiyaç halinde tüm tesislerimiz Devletimizin emir ve koordinasyonuna hazırdır. Hiçbirimizin farklı bir düşüncesi yoktur” diye konuştu.

“Sağlık çalışanlarına ne yapsak azdır”

“Sağlık çalışanlarının koronavirüs salgınına karşı mücadelesini takdir ediyoruz. Sağlık çalışanlarına ne yapsak azdır. Bununla ilgili elimizden ne geliyorsa yapmak için gayret ediyoruz” diyen Başkan Armağan Aydeğer; “Tüm Dünya ve ülkemiz ekonomik etkilerle mücadele etmek için büyük bir enerji ve çalışma yürütüyor. Tabi ki hizmet sektörleri de bu çerçevede en fazla etkilenen ilk sıradaki sektördür. İşletmelerin devamlılığı için arkadaşlarımız büyük bir özveri ve emek sarf ediyor. Çünkü bir çoğu bir tek müşteri ağırlamıyorlar. Gerçekten işleri sıfır noktasına gelmiş. Ancak, sağlık çalışanlarımızın varlığı bizim için şu an en önemli konulardan bir tanesidir. Onların çalışmalarına destek olmak için bizlerde, Devletimizin ilgili kurumlarıyla yakın temas içerisindeyiz ve onların emir ve koordinasyonundayız. Bu konuda hiç kimsenin endişesi olmasın” şeklinde konuştu.

“Bu bir memleket meselesi”

ÇATOD olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerinin altını çizen Başkan Aydeğer; “İhtiyaç halinde seve seve her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Çünkü bu bir memleket meselesi, insani bir konudur. Sağlık çalışanlarımızın, kurum ve kuruluşların ve herkesin el birliği ile mücadelesiyle bu tehdidi inşallah atlatacağız. Güzel günlere hep birlikte kavuşacağız, bunun içinde hep beraber mücadele ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gürhan Kökçak

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler