istanbul escort

Anne-Baba Okulu Çan’daydı 04.11.2019

04 Kasım 2019 10:32
Anne-Baba Okulu Çan’daydı  04.11.2019

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu koordinasyonunda, Çan’da gerçekleştirilen Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri ebeveynlerle bir araya geldi.

Önceki gün Çan’da gerçekleştirilen etkinliğe Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek,  Başkan Yardımcısı Emel Torun, Genel Sekreter Sema Sandal ve çok sayıda ebeveyn katıldı.

Gerçekleştirilen Anne-Baba Eğitim Seminerleri hakkında bilgi veren Çanakkale İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek; “Çan ilçemizde gerçekleştirilen etkinliğimize destek veren   Çan Belediye Başkanımız Bülent Öz’e gösterdikleri işbirliği için teşekkür ediyorum. Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri, gittiğimiz her ilçede büyük ilgi gördü. Eğitmenimiz Uzm. Psikolog Dr.Serhan Doğan tüm ebeveynlerin karşılaştığı güncel sorunlarla ilgili çok önemli tespitler ve çözüm önerileri üreterek önemli bir ihtiyaca parmak bastı. Bizler, anne ve babalar olarak geleceğimiz olan çocuklarımızı nasıl daha iyi eğiterek, toplumda faydalı birer birey haline getirebiliriz, sürekli bunu araştırıyoruz. İşte bu dönemin ilk harçlarının atıldığı, temel yapısının oluşturulduğu, çocuğun gelişim süreçlerinin ve tüm algılarının açık olduğu 0-6 yaş dönemi kritik önem taşıyor. Eğitim Seminerlerimizde özellikle bu dönemin nasıl geçirilmesi gerektiği ve karşılaşılan sorunlarla nasıl baş edilmesi gerektiği anlatılıyor. Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu olarak bölgemizin sosyal ve girişimcilik kültürüne katkı sağlayan projeler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

“Anne-Baba Okulu Eğitim Semineri; ÇTSO Kongre Fuar Merkezi Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ve Gökçeada’da Yapılacak”

Anne-Baba Okulu Eğitim Seminerinin bir sonraki programı hakkında bilgi veren Başkan Birce Bilici Şimşek, Kasım ayı içerisinde ÇTSO Kongre Fuar Merkezi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Gökçeada’da yapılmasının planlandığını ve yakın bir tarihte programla ilgili duyurulara başlanacağını belirtti. GÜL DÜVENCİ

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler