AK Partili Başkanlardan Turan’a Tam Destek 13.09.2019

13 Eylül 2019 15:57
AK Partili Başkanlardan Turan’a Tam Destek  13.09.2019

AK Parti Çanakkale belediye başkanları, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Bülent Arınç’ın, Ahmet Türk ile ilgili açıklamasına Çanakkale Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın söylediği sözlere destek verdiler.

Açıklamaya; Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın imzalarını attı.

 

Yazılı olarak yapılan açıklamada; “ Çanakkale Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, işini aşk ile yapan, aşk ile çalışan, görevde olduğu süre içerisinde herkesin milletvekili olan ve hiçbir zaman ayrım yapmayan bir insandan bahsediyoruz. Milli birlik ve beraberlik ülküsü ile hizmet eden insandan bahsediyoruz. Çanakkale yıllar boyunca alamadığı hizmeti, Sayın Grup Başkanvekilimiz sayesinde yeniden almıştır. Çanakkale yeniden yatırımlarla şahlanış göstermiştir. Çanakkale buna şahittir. Grup başkanvekilimizin, sevgi dolu yüreklere hizmet etmeye, sırf Çanakkale büyüsün, Ülke büyüsün, hemşerilerimiz ve insanımız hep gülsün diye, gecesini gündüzüne katan ve hizmet etme mücadelesinden asla vazgeçmediğini, bu yapısıyla tüm vatandaşlarımızın gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Birisi çıkacak, öyle oturduğu yerden türlü türlü sözler sarf edecek, dava yürürken, terörle münasebeti olan, hatta görevi kötüye kullanma davası devam ederken, böyle bir duruma sessiz kalmak mı gerekir. Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, susmamış gerekeni söylemiştir. Daima yanındayız, tüm Çanakkale olarak söylediklerinin de arkasındayız. Bülent Arınç'ın bu açıklamalarını doğru bulmuyoruz… Her şey aşikar…. Teşkilatta bizi sevmeyenler olabilir. Biz onları iyi biliyoruz. Onlar AK Partili değil, biz gibi görünen ama bizden olmayan içimizdeki AKP’lilerdir. Ortada bir memleket meselesi varken, bazıları yapılan bu meseleye gözlerini kapatmış durumdalarsa, destek olmak yerine köstek olacaklarsa, diyecek sözümüz var; Abdürrahim Karakoç’un dediği gibi; Beden ölür çürür, Cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar,Hak’tan, hakikatten yana bakın siz” ifadelerine yer verildi.

 

HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler