istanbul escort

ADASPOR’DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ 08.10.2019

Son Güncelleme : 08 Ekim 2019 07:10
ADASPOR’DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ 08.10.2019

Adaspor yeni sezona görkemli açılış töreni ile merhaba dedi.

Yeni sezonda Süper Amatör ligte mücadele edecek olan Biga Adaspor sezon açılış törenini gerçekleştirdi. Biga İlyas Bayram stadında gerçekleştirilen açılış törenine Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Belediyesi Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci,Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Biga Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda futbolsever katıldı

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Biga’mızın en köklü kulüplerinden birisi olan Adaspor’umuzun Sezon açılışı için buradayız. Ben yeni sezonda Adaspor kulübüne başarılar diliyorum. Sporcu kardeşlerimizin   sakatlıksız bir sezon geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Adaspor kulüp başkanı Muharrem Korkmaz ise yaptığı konuşmada şunları söyledi. “ Bildiğimiz gibi geçen yıl iyi bir kadro ile Bölgesel Amatör ligte  mücadele edip ligi 8. sırada bitirmemize rağmen statü gereği Süper Amatör Lige düştük. Bu sezon yönetim ve sporcu bazında yenilenen kadromuzla şampiyonluğu hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda futbol takımımıza önemli transferler gerçekleştirerek kadromuzu kendisine çok inandığımız Sedat Hocamıza emanet ettik. Güçlü Yönetim, Teknik Heyet ve sporcu kadrosu ile Biga Adaspor Kulübü Çanakkale Süper Amatör Liginin en büyük şampiyonluk adayıdır. Sloganımız Yeniden Başaracağız hedefimiz Bölgesel Amatör Ligdir dedi.

 

Etiketler: adaspor biga çanakkale futbol açılış

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler