kizilay escort

ADASPOR KENDİNDEN EMİN (21.03.2020)

Son Güncelleme : 21 Mart 2020 20:03
ADASPOR KENDİNDEN EMİN (21.03.2020)

Adaspor on dokuz haftada beklendiği gibi performans gösterdi.

Çanakkale Süper amatör ligte on dokuzuncu haftada ligler ileri bir tarihe ertelenirken, Biga’nın kırmızı-beyazlı temsilcisi Adaspor oynadığı on dokuz karşılaşmada sezon başında herkesin beklediği performansı gösterdi.

Kulüp Başkanı Muharrem Korkmaz önderliğinde, başarılı teknik adam Sedat Tirfilli ve yardımcısı Metin Yavaş’ın sezonun başında kurmuş oldukları takım bugüne kadar oynanan on dokuz karşılaşmada gösterdiği perfomansla geçen sezon düştükleri Bölgesel Amatör lige yeniden dönmek istediklerini açıkça ortaya koydular.

Adaspor oynadığı 19 karşılaşmada 15 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet alırken, attığı 55 gole karşılık kendi kalesinde sadece 12 gol gördü. Kımızı-Beyazlı takı ligte topladığı 48 golle en yakın rakibi Ezinespor’un önünde beş puan farkla lider durumda bulunuyor. Adaspor ligteki tek mağlubiyetine kendi sahasında Yeni Çanspor’a karşı aldı.

Sezonun bitimine üç hafta kala en yakın rakibinin beş puan önünde lider durumda olan Adaspor yirminci hafta deplasmanda takipçisi Ezinespor ile deplasmanda karşılaşırken, 21’nci hafta kendi sahasında Gümüşçayspor’u konuk edecek. Kırmızı-Beyazlı takım sezonun son karşılaşmasında ise deplasmanda Geliboluspor ile mücadele edecek.

BÖLGESEL AMATÖRE ÇIKMAK İSTİYORUZ

Adaspor kulüp başkanı Muharrem Korkmaz geçen sezon şanssız bir şekilde süper amatör lige düştüklerini, Bölgesel Amatör ligte düşmeyi hak etmediklerini, bu sezon sezonu şampiyon olarak bitirip tekrar Bölgesel Amatör lige çıkmak istediklerini ifade etti.

HEPİMİZİN ORTAK HEDEFİ BELLİ

Kırmız-Beyazlı takımın başarılı teknik adamı Sedat Tirfilli ise yaptığı açıklamada camia olarak kenetlendiklerini ve iyi bir sezon geçirdiklerini, kesinlikle rehavete girmediklerini son üç karşılaşmayı da kazanarak hedeflerine ulaşmak istediklerini açıkladı.

Etiketler: adaspor biga futbol çanakkale transfer

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler