istanbul escort

"3 Dönemdir Bana Güvendiniz"

26 Şubat 2019 08:27
"3 Dönemdir Bana Güvendiniz"

Çanakkale Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan doğum günü hediyesi olarak halkın oylarını istediğini belirtti.

1 Nisan’ın doğum günü olduğunu ifade eden Gökhan; ‘’Emanetinize gözüm gibi baktım. Sizleri pişman edecek hiçbir eylem içinde bulunmadım. Kaynakları eşit olarak Çanakkale’ye hizmet için kullandım. Başım dik alnım açık sizlerden güven oyu istiyorum. 1 Nisan benim doğum günüm. Hediyelerinizi bekliyorum. Hediyeniz oylarınız olacak. ” dedi.

Ülgür Gökhan; “Bu 4. açılışımız. Hayırlı olsun. Esenler Mahallesi, en çok yeşil ve spor alanına sahip düzenli bir mahalle. O kadar güzel bir mahalle ki birçok muhtar adayı var. Bu mahalle çok çeşitli yerlerden gelen insanların yaşadığı mahalle. Bu mahallede birçok etkinliğe katıldım kimseyi ayrıştırmadım. Başkan olduğumda, mahallenin sonu İsmet’in Kahve’ydi. Başka bir şey yoktu. 20 yıl önce. Sonra bu alanlar gelişti. 2004 seçimlerinde bir şey söylemiştim. 10 sene sonra konuşalım demiştim. O zamanlar tapu yoktu. Şimdi bakın Esenler Mahallesi büyümeye devam ediyor. Karacaören imara açıldı. Orada da 2 tane yeşil alanımız var. 3 dönemdir bana güvenerek oy verdiniz Emanet ettiğiniz kaynakları nasıl kullandığım elimdeki kitapçıkta. Bu kitapçık benim hesap defterim. Emanetinize gözüm gibi baktım. Sizleri pişman edecek hiçbir eylem içinde bulunmadım. Kaynakları eşit olarak Çanakkale’ye hizmet için kullandım. Başım dik alnım açık sizlerden güven oyu istiyorum. 1 Nisan benim doğum günüm. Hediyelerinizi bekliyorum. Hediyeniz oylarınız olacak. ” CANER KÜPELİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler