istanbul escort

17 Gençlik Grubu Sert Çıktı 30.4.2019

Son Güncelleme : 30 Nisan 2019 14:04
17 Gençlik Grubu Sert Çıktı 30.4.2019

Çanakkale Dardanelspor’un en büyük destekçisi 17 Gençlik Grubu sert çıktı.

Çanakkale Dardanelspor’un Bölgesel Amatör Lig baraj karşılaşmasını kaybedip amatör lige düşmesinden sonra Kırmızı-Beyazlı takımın en büyük destekçisi durumunda olan 17 Gençlik Grubu sert açıklamalarda bulundu. Taraftarlar sezon başından bu yana ruhsuzca mücadele eden futbolculara ve bu durumdan sorumlu kim varsa haklarını helal etmediklerini ifade ettiler.

17 Gençlik Taraftarlar derneğinin yazılı olarak yaptığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz

Çocukluğumuz, Gençliğimiz, Okul hayatımız, Geleceğimiz, Hayallerimizi uğrunda feda ettiğimiz Çanakkale Dardanelspor’un düştüğü bu durum bizleri olduğu kadar herkesi derinden etkilemektedir. Sadece Futbolcuları etkilememektedir. İnsanların bir takım için o kadar yol gidilirmi dediği yerlere yıllarca bu kulüp için gittik. Yeri geldi aç gittik, yeri geldi evimizden okulumuzdan kaçtık. Bir çok arkadaşımız devamsızlıktan dolayı sınıflarında kaldı. Bir çok kez bu arma uğruna hayatımızdaki en önemli insanlardan ayrıldık. Bu kutsal arma için bedeller ödedik, büyük cezalar ödedik. Bir çoğumuz fişlendi, sizler evlerinizde yatarken, sizler kız arkadaşlarınızla gezerken bizler mahkeme koridorlarında verilecek cezaları bekledik.

Sizler rahat uçaklarda seyehatederkenbiz otobüslerle, kırık camlarla, koridorlarda yatıp bir tabak çorbayı beş kişi paylaşarak deplasmanlar yaptık. Sizler kaybedilen maçlardan sonra mekanmekan gezerken biz evlerimizden çıkamaz durumlara geldik. Siz sadece küme düşmediniz, bizleri ve bu kenti canlı canlı toprağa gömdünüz. Allah büyük herkesten hesap sorar sizlere asla HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

Yııların asırlık çınarını bu durumlara düşüren siz futbolcular ve kimlerin katkısı varsa Allah iki yakasını bir araya getirmesin. Sizler binlerce masum insanın ahını aldınız. Bir kentin kaderiyle oynadınız.

HOŞÇAKAL İKİ GÖZÜM

HOŞÇA KAL ÇOCUKLUK SEVDAMIZ

HOŞÇAKAL KIRMIZI-BEYAZIMIZ

 

Etiketler: Çanakkale Dardanelspor, 17 Gençlik Grubu

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler