istanbul escort

TRT Akademi Atölye Çalışmaları ÇOMÜ’de Gerçekleştirildi 30.11.2019

30 Kasım 2019 10:25
 TRT Akademi Atölye Çalışmaları ÇOMÜ’de Gerçekleştirildi 30.11.2019

TRT’nin medya ve yayıncılık tecrübesini geleceğin iletişimcileri ile buluşturan “TRT Akademi Atölye Çalışmaları” Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İletişim Fakültesi Necip Fazıl Kısakürek Salonu’nda gerçekleştirildi.

Etkinliğe, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Suat Uğur, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Kasım, TRT Akademi Editör Yardımcısı - Eğitim Sorumlusu Erhan Görgülüarslan, TRT Akademi Editör Yardımcısı Müdürü Ekrem Özdemir ve İletişim Fakültesi akademisyenlerinin yanı sıra TRT çalışanları ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte açılış konuşması yapan Dekan Prof. Dr. Metin Kasım, İletişim Fakültesi öğrencileriyle TRT’yi buluşturmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Dekan Prof. Dr. Metin Kasım, TRT işbirliği ile gerçekleştirilen ortak çalışmaların ÇOMÜ’lü öğrencilere fayda sağlayacağına ve bu işbirliklerinin devam edeceğine vurgu yaptı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Suat Uğur ise bu organizasyonlar ile sağladıkları işbirlikleri neticesinde ÇOMÜ’nün alanında uzman, kalifiye öğrenciler yetiştirdiğini söyleyerek etkinliğe katılım gösteren TRT ekibine teşekkür etti.

Erhan Görgülüarslan konuşmasında, medya ve akademik dünya arasında bir köprü olma görevini üstlenen TRT Akademi’nin öğrenciler ile medya profesyonellerini buluşturmayı hedefledikleri etkinliklerin devam edeceğini vurguladı.  Görgülüarslan sözlerine şöyle devam etti:

“Bugüne kadar 16 İletişim Fakültesi’nde gerçekleştirilen TRT Akademi Atölye Çalışmaları’nın 17.’sini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. TRT olarak iletişim öğrencilerine teorik bilginin yanı sıra uygulamalı eğitimler vermeye devam edeceğiz. Bunların yanı sıra “Geleceğin İletişimcileri Yarışması” ile iletişim eğitimi alan öğrencilere projelerini hayata geçirmeleri için destek veriyoruz.” HABER MERKEZİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler