istanbul escort

Ak Parti’de Seçim Heyecanı Başladı 30.11.2019

30 Kasım 2019 13:14
 Ak Parti’de Seçim Heyecanı Başladı 30.11.2019

AK Parti’de merkez ilçe mahalle delege seçimleri başladı. 7 mahalle, 52 köy ve Kepez Beldesinde yapılacak seçimlerde 400 delege seçilecek.

AK Partide delege seçim takvimi gereği Merkez İlçe Başkanlığında ilk mahalle olan Kemalpaşa Mahallesi ile seçim startı verildi. Sandık kurulunun oluşturulmasıyla başlayan seçimlerde mahalle parti üyeleri gelerek oylarını kullandı.

15 Aralık tarihine kadar devam edecek

Seçimler ile ilgili açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek; “ Delege seçimlerimize Kemalpaşa Mahallemiz ile başlamış bulunuyoruz. 15 Aralık tarihine kadar devam edecek. Coşkulu, demokratik olarak gerçekleştirilecek seçimlerimizin ardından kongre takvimimiz sürecek. Hafta içi 52 köyümüzde belirlediğimiz takvim doğrultusunda seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. Son olarak 13-15 Aralık tarihlerinde Kepez Beldemizin delege seçimlerini tamamlayarak süreci sonlandıracağız” dedi.

"Şaibeye Fırsat Vermemeye Özen Gösterdik"

Delege seçimlerinin ardından ilçe kongrelerini başlayacağını ifade eden Ölçek, “Delege seçmen listelerinin askıya çıkmasıyla başlayan süreçte sıra delege seçimlerine geldi. Yapacağımız delege seçimleriyle birlikte 7.Büyük Kongre sürecinde bir aşamayı daha geçmiş olacağız ve ardından belde ve ilçe kongrelerimize doğru süreci devam ettireceğiz” diye konuştu.
Ölçek açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi; “ AK Parti’ye yakışır şekilde; ülkemiz ve milletimize karşı sorumluluklarımızın bilinciyle bu süreci en güzel şekilde tamamlayacağımızdan eminim. Delegelerimizi belirlerken merkez ilçemizin demografik, bölgesel ve coğrafi yapısına dikkat etmeye çalıştık. Şahsım  ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile akrabalık, akraba grubu, yandaşlık, hemşehri ve hemşehri grubu ya da herhangi bir mensubiyeti ön plana çıkarmamaya, şaibeye, dedikoduya fırsat vermemeye özen gösterdik” dedi. HAVVA PORTAKAL

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler